فروش ویژه

کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم


34,000 تومان
30,600 تومان 10% تخفیف
بدون مالیات

تعداد

از دو که حرف میزم از چه حرف می‌زنم نام کتابی به قلم هاروکی موراکامی است که در آن زندگی‌نامه‌ی خود نوشت خود را بازگو می‌کند. این کتاب در نه فصل نوشته شده و به صورت غیر خطی تجربه‌های بیست‌وسه سال دویدن و شرکت در مسابقات دو و ماراتن و نوشتن موراکامی را روایت می‌کند. موراکامی در این اثر از خاطرات دوران دوندگی خود می‌گوید و تأثیر آن را بر نویسنده شدنش شرح می‌دهد. او در از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم، دویدن را بخشی از نویسندگی خود مطرح کرده و می‌گوید که اگر ندود، نمی‌تواند بنویسد. در کنار داستان زندگی موراکامی، این کتاب سرشار از نکات و درس‌های ارزشمند برای زندگی است که با زبانی ساده و صمیمی و  در خلال داستان بیان‌شده‌اند.

  • سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)
  • سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری) سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری)
  • سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)

از دو که حرف میزم از چه حرف می‌زنم نام کتابی به قلم هاروکی موراکامی است که در آن زندگی‌نامه‌ی خود نوشت خود را بازگو می‌کند. این کتاب در نه فصل نوشته شده و به صورت غیر خطی تجربه‌های بیست‌وسه سال دویدن و شرکت در مسابقات دو و ماراتن و نوشتن موراکامی را روایت می‌کند. موراکامی در این اثر از خاطرات دوران دوندگی خود می‌گوید و تأثیر آن را بر نویسنده شدنش شرح می‌دهد. او در از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم، دویدن را بخشی از نویسندگی خود مطرح کرده و می‌گوید که اگر ندود، نمی‌تواند بنویسد. در کنار داستان زندگی موراکامی، این کتاب سرشار از نکات و درس‌های ارزشمند برای زندگی است که با زبانی ساده و صمیمی و در خلال داستان بیان‌شده‌اند.
از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم برای اولین بار در سال2007 منتشر شد. موراکامی تألیف این کتاب را در سال 2005 شروع و در پاییز 2006 به اتمام رسانده است. روزنامه‌ی Time Out New York، هفته‌نامه‌ای که توسط گروه تایم اوت منتشر می‌شود. اولین انتشار این مجموعه در لندن و در سال 1968 بود و به مرور در 58 کشور دیگر نیز گسترش یافت، از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم را کتابی محصورکننده و گوهری درخشان معرفی کرده است.
هاروکی موراکامی (1949) نویسنده‌ی مطرح ژاپنی است که مطابق آمار وب‌سایت curtisbrown آثار او تاکنون به پنجاه زبان ترجمه شده است. او زمانی که 29 ساله بود؛ داستان‌نویسی را آغاز کرد. سه‌گانه‌ی موش صحرایی اولین کتاب‌های او بودند. موراکامی در مصاحبه‌ای در مورد اولین کتابش گفت: «من قبل از به آواز باد گوش بسپار، هیچ چیزی ننوشته بودم و یک آدم معمولی بودم. صرفاً یک باشگاه جاز داشتم و هیچ نوشته‌ای خلق نکرده بودم.» ایده‌ی نوشتن اولین رمان موراکامی هنگام دیدن یک مسابقه‌ی بیس‌بال به او الهام شد. موفقیت این کتاب به حدی بود که موراکامی تشویق شد تا نوشتن را ادامه دهد و یک سال بعد در سال 1980 رمان پین بال 1973 را نوشت. بعد از این کتاب نیز موراکامی تعقیب گوسفند وحشی را نوشت و سه‌گانه‌ی موش صحرایی خود را کامل کرد. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به کافکا در کرانه و جنگل نروژی اشاره کرد.

اطلاعات صفحه

نویسنده
هاروکی موراکامی
مترجم
مجتبی ویسی
نام انگلیسی
What I Talk About When I Talk About Running
نویسنده به انگلیسی
Haruki Murakami
ناشر
چشمه
قطع وزیری
رقعی
سال چاپ
1399
تیراژ
1000
نوبت چاپ
20
تعداد صفحه
182
نوع جلد
نرم
شابک
9789643627553