فروش ویژه
دسته بندی ها

دسته بندی

دوباره سازی فیلتر

شابک

مترجم

ناشر

نویسنده

سال چاپ

نوع جلد

قطع

تیراژ

تعداد صفحه

قیمت

15,000 تومان - 65,000 تومان

5 محصول وجود دارد.

نمایش داده شده 1-5 of 5 item(s)

موفقیت

فروش کتاب موفقیت

کتاب اثر مرکب

قیمت 40,000 تومان

مطابق پژوهشی که دانشگاه اسکرانتون بر روی تعدادی از افراد انجام داده است، 92 درصد از افرادی که در ابتدای هر سال برای خود اهدافی را مشخص می‌کنند؛ در انتهای سال به آن‌ها نمی‌رسند و فقط هشت درصد دیگر هستند که با استفاده از روش‌های درست و تلاش مستمر به موفقیتی که برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند؛ می‌رسند. البته که عدم موفقیت آن 92 درصد نه در نوع هدف بلکه در انتخاب روش رسیدن به آن و نحوه‌ی تلاش کردن است.

کتاب بهترین سال زندگی تو

قیمت 40,000 تومان

همه‌ی انسان‌ها در زندگی خود هدف و مقصودی دارند که برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. روش‌های زیادی برای رسیدن به این اهداف وجود دارد و هر فردی روشی خاص را برای رسیدن به هدفش انتخاب می‌کند. این تفاوت روش‌ها باعث شده تا زمان رسیدن به موفقیت برای هر فرد متفاوت باشد و موفقیتی که یک شخص در یک سال به آن می‌رسد، برای شخص دیگری تنها چهار ماه زمان ببرد. دارن هاردی در کتاب بهترین سال زندگی تو، روش‌هایی برای رسیدن به موفقیت را مطرح می‌کند که با استفاده از آن‌ها می‌توان به چیزی که بقیه برای رسیدن به آن به یک عمر زمان نیاز دارند؛ چند ماهه رسید.

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

قیمت 45,000 تومان

ز اصلی‌ترین ویژگی‌های بشر داشتن آرزو است. انسان از دیرباز تاکنون آرزوهای مختلفی را در سر می‌پرورانده و برای رسیدن به آن‌ها می‌کوشیده. داشتن وسیله‌ای برای شکار، داشتن مسکن و پول و آرامش از مهم‌ترین آرزوهای بشر بوده که به‌مرور زمان توانسته به آن‌ها دست پیدا کند. امروزه نیز هر کدام از انسان‌ها آرزوهایی دارند که البته نوع آرزوهایشان با گذشته متفاوت است. داشتن ماشین خوب، دوچرخه و شغل خوب مثال‌هایی از آرزوهای انسان امروزی است. همه‌ی آرزوها صرف‌نظر از برگی، کوچکی و میزان ارزشمند بودنشان، محترم هستند و حق انسان به حساب می‌آیند و هیچ‌کسی نمی‌تواند ارزش آرزوها را زیر سؤال ببرد. هر فردی هم برای رسیدن به آرزویش تلاش می‌کند. هنریت کلاوسر در کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد، روشی جدید و بدون دردسر را به ما معرفی می‌کند تا به‌وسیله‌ی آن به هر آرزویی که در سر داریم برسیم.

کتاب تختخوابت را مرتب کن

قیمت 15,000 تومان

خیلی از افراد رویای تغییر دنیا و بهبود آن را در سر می‌پرورانند. کتاب‌های زیادی نیز بدین منظور چاپ شده است که هر یک روشی خاص را برای رسیدن به این رویا بیان می‌کنند اما اغلب این کتاب‌ها با ارائه‌ی روش‌هایی پیچیده و عجیب ممکن است خواننده را دچار سردرگمی کنند. کتاب تخت خوابت را مرتب کن نوشته‌ی ویلیام اچ مک ریون نیز کتابی در حوزه‌ی موفقیت و خودیاری است که فرقی بزرگ با دیگر کتاب‌های این حوزه دارد. ریون در این کتاب علاوه بر اشاره به نکات کوچکی که می‌تواند زندگی شما را بهبود بخشد؛ به ذکر تجربیات خود در نیروی دریایی آمریکا نیز می‌پردازد و به شما می‌گوید که چگونه عمل به این نکات، زندگی خودش را دگرگون کرده است.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود

قیمت 60,000 تومان

همه‌ی انسان‌ها برای خود هدف مشخصی دارند. یکی در پی یافتن شغل مناسب و دیگری به دنبال ثروت است. عده‌ای هم هستند که هدفشان ساخت خانواده‌ای آرام است. راه‌های زیادی برای رسیدن به خواسته‌های زندگی وجود دارد. قانون‌های مختلف، مشاوران، کتاب‌ها و همایش‌های مختلف، عواملی هستند که ما انسان‌ها را در راه رسیدن به اهداف و رؤیاهایمان راهنمایی می‌کنند. یکی از این عوامل، قانون جذب نام دارد که استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود به خوبی این قانون را توضیح داده و طریقه‌ی استفاده از آن را به ما نشان می‌دهد.