فروش ویژه
دسته بندی ها

دسته بندی

دوباره سازی فیلتر

شابک

مترجم

ناشر

نویسنده

سال چاپ

نوع جلد

قطع

تیراژ

تعداد صفحه

قیمت

15,000 تومان - 55,000 تومان

5 محصول وجود دارد.

نمایش داده شده 1-5 of 5 item(s)

خودیاری

فروش کتاب خودیاری

کتاب پروژه شادی

قیمت 52,000 تومان

در یک بعدازظهر بارانی، گرچن روبین هنگام سوارشدن بر اتوبوس شهری، به این فکر افتاد که هدفش در زندگی چیست و از زندگی چه چیزی می‌خواهد. بعد از مدتی فکر کردن، او به این نتیجه رسید که هدفش از زندگی، شاد زیستن است اما تاکنون فعالیتی برای شاد زیستن انجام نداده است. همین گفت‌وگوی درونی بود که روبین را مجاب کرد تا یک سال از زندگی خود را صرف پژوهش در مورد شادی کند. تحقیقاتی که نتیجه‌ای شگفت‌انگیز به همراه داشت: کتاب پروژه‌ی شادی.

کتاب کاش وقتی بیست‌ساله بودم می‌دانستم

قیمت 40,000 تومان

اگر در دوران میانسالی و یا پیری هستید؛ احتمالاً به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر به گذشته و دوران جوانی خود برگردید چه کارهایی را انجام داده و از انجام چه کارهایی پرهیز می‌کنید. اگر هم در دوران جوانی خود به سر می‌برید، به یک راهنمای مناسب و جامع برای زندگی هر چه بهتر و استفاده از فرصت‌ها و رسیدن به موفقیت نیاز دارید که تینا سیلیگ در کتاب ای‌کاش وقتی 20 ساله بودم؛ می‌دانستم با ارائه‌ی نکاتی ظریف و کاربردی، به شما در راستای بهبود دوران جوانی‌تان کمک می‌کند.

کتاب از دولت عشق

قیمت 20,000 تومان

موفقیت و خوشبختی، چیزی است که همه‌ی انسان‌ها در طول تاریخ برای رسیدن به آن تلاش کرده‌اند. البته که هر کسی خوشبختی را در موضوعی خاص می‌بیند ولی درنهایت، خوشبختی آن چیزی است که انسان پس از رسیدن به آن احساس آسودگی خاطر داشته باشد. روش‌های زیادی برای رسیدن به کامیابی توسط افراد مختلف و در کتاب‌های گوناگون معرفی شده که کتاب از دولت عشق، نوشته‌ی کاترین پاندر، با معرفی عشق به عنوان راهی برای رسیدن به خوشبختی، با دیگر کتاب‌های این حوزه متفاوت است.

کتاب چهار میثاق

قیمت 22,000 تومان

انسان از زمان آفرینش تا به امروز همواره به دنبال راهی برای بهتر زیستن بوده و کوشیده است تا با استفاده از بهترین روش‌ها به موفقیت برسد. کتاب چهار میثاق اثر میگل روئیز آموزه‌ها و تفکرات تولتِک‌ها را که راهنمایی مناسب برای بهتر زیستن هستند؛ به ما معرفی می‌کنند. تولتک‌ها دسته‌ای از انسان‌ها بودند که میلیون‌ها سال پیش در جنوب مکزیک زندگی می‌کردند. روئیز تولتک‌ها را گروهی از هنرمندان و دانشمندان معرفی می‌کند که برای پیدا کردن و نگهداری معرفت معنوی در کنار هم جمع شده و هیچ نسبتی با هم ندارند.

کتاب حکایت دولت و فرزانگی

قیمت 18,000 تومان

بسیاری از کتاب‌های حوزه‌ی موفقیت و کتاب‌هایی که به شیوه‌های پولدار شدن می‌پردازند، از زبان فردی موفق و ثروتمند روایت می‌شوند ولی کتاب حکایت دولت و فرزانگی برخلاف دیگر کتاب‌ها، داستان زندگی فردی که هدف پولدار شدن را در سر می‌پروراند؛ بازگو می‌کند. این کتاب با طرح مسائلی همچون رابطه‌ی میان موفقیت اقتصادی با شانس، شجاعت و شادی، داستان زندگی جوانی 32 ساله را روایت می‌کند که در یک شرکت تبلیغاتی که از آن تنفر دارد؛ مشغول به کار است. او به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر است که به توصیه‌ی فردی به ملاقات با پیرمردی موفق و ثروتمند می‌رود. ...