فروش ویژه
دسته بندی ها

دسته بندی

دوباره سازی فیلتر

شابک

مترجم

ناشر

نویسنده

سال چاپ

نوع جلد

قطع

تیراژ

تعداد صفحه

5 محصول وجود دارد.

نمایش داده شده 1-5 of 5 item(s)

داستان کوتاه

کتاب خوبی خدا

قیمت 30,000 تومان

خوبی خدا، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه از نویسندگان آمریکایی است که امیر مهدی حقیقت آن‌ها را جمع آوری و ترجمه کرده است. حقیقت در مورد اهمیت داستان‌های کوتاه، رمان را به یک فیلم بلند و داستان کوتاه را به عکسی از یک لحظه‌ی زندگی تشبیه می‌کند و می‌گوید: « خوبی خدا، مجموعه‌ای از نُه تصویر است که هر کدام ویژگی‌های مختلفی دارند و همه با هم ساده‌اند.» حقیقت تمامی این داستان‌ها را از نشریات آمریکایی انتخاب کرده است. نُه داستان کتاب خوبی خدا از نویسندگان مطرحی همچون الکساندر همن، هاروکی موراکامی و گیب هادسون است و همه‌ی آن‌ها داستان‌های ساده‌ای هستند که درباره‌ی آدم‌های تنها نوشته شده‌اند.

کتاب رفتیم بیرون سیگار بکشیم، هفده سال طول کشید

قیمت 48,000 تومان

رفتیم بیرون سیگار بکشیم، هفده سال طول کشید، مجموعه داستان‌های کوتاه ادبیات معاصر روسی است که آبتین گلکار آن را جمع آوری و ترجمه کرده است. این کتاب شامل نه داستان کوتاه از نویسندگان مطرحی همچون اولتسکایا، پتروشفسکایا، روبینا و پلوین است و مفاهیمی همچون روزمرگی، تنهایی و دوران اجتماعی پس از فروپاشی شوروی، در این داستان‌ها به وضوح دیده می‌شود. رفتیم بیرون سیگار بکشیم، هفده سال طول کشید، برای اولین بار در سال 1395 منتشر شد.

کتاب برف‌های کلیمانجارو

قیمت 12,000 تومان

کلیمانجارو کوهی به ارتفاع 6500 متر بلندترین قله‌ی آفریقا است. در قله‌ی غربی این کوه (نگایه نگای ماسایی) لاشه‌ی خشک‌شده‌ی پلنگی وجود دارد و هری نویسنده‌ای است که قانقاریا دارد و در حال مرگ است. هلن نیز همراه هری مشغول گشت‌وگذار در آفریقا است. هری و هلن به دلیل خراب شدن ماشینشان در اردوگاه مانده‌اند و شرایط هری روزبه‌روز خراب‌تر می‌شود. لاشه‌ی پلنگ، وخیم شدن اوضاع برای هری و ارتباط این دو ماجرا به هم داستان برف‌های کلیمانجارو را تشکیل می‌دهد. ...

کتاب زندگی عزیز

قیمت 29,000 تومان

زندگی عزیز، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه به قلم آلیس مونرو است. او در این مجموعه داستان، مفهوم زندگی و سادگی را به‌خوبی با هم درآمیخته و به زندگی و حادثه‌های آن به شکل دیگری نگاه می‌کند. یازده داستانی که در کتاب زندگی عزیز وجود دارد، آرام و ساده‌اند اما در عین سادگی، رازهایی نهان در دل خود دارند. ترکیب آدم‌های معمولی با قصه‌ها و حوادث مختلف ماجرای داستان‌های زندگی عزیز را تشکیل می‌دهد. 

کتاب دیوار گذر

قیمت 20,000 تومان

دیوارگذر نام پنجمین مجموعه داستان‌های کوتاه مارسل اِمه است. دیوارگذر، کارت، حکم، ضرب‌المثل و چکمه‌های هفت فرسخی نام داستان‌هایی است که در کتاب دیوارگذر در کنار هم آمده‌اند. درون‌مایه‌ی تمامی این آثار جنگ و حواشی آن است و  فضای این داستان‌ها ترکیبی از فضای فانتزی و واقعی است و در سرتاسر این داستان‌ها، طنز و کمدی به سوی تلخی می‌رود.