فروش ویژه
دسته بندی ها

دسته بندی

دوباره سازی فیلتر

شابک

ناشر

نویسنده

سال چاپ

نوع جلد

قطع

تیراژ

تعداد صفحه

5 محصول وجود دارد.

نمایش داده شده 1-5 of 5 item(s)

شعر

فروش کتاب شعر

کتاب آینه در آینه

قیمت 45,000 تومان

آینه در آینه نام مجموعه اشعاری به قلم هوشنگ ابتهاج است که دکتر شفیعی کدکنی آن را انتخاب کرده است. دکتر کدکنی درباره‌ی انتخاب این مجموعه شعر می‌گوید: «در این گزینش، مقصود اصلی، ارائه‌ی نموداری از مراحل مختلف خلاقیت هنری ابتهاج و نمونه‌هایی از تجارب گوناگونش در عالم شعر و شاعری بوده است.» این صحبت‌های دکتر کدکنی به‌خوبی علت وجود و یا عدم وجود برخی از شهرهای هوشنگ ابتهاج را در این مجموعه مشخص می‌سازد. اولین نسخه‌ی کتاب آینه در آینه در سال 1369 منتشر شد. 

کتاب سه دفتر

قیمت 70,000 تومان

با زبانی ساده، روشن و درخشان، واژه به واژه با ما سخن می‌گوید و حرف‌هایی می‌زند که برای خود اوست. جملاتی را که خواندید؛ عبدالحسین زرین‌کوب درباره‌ی اشعار و شخصیت فریدون مشیری گفته است. کتابی که در پیش رو دارید، کتاب سه دفتر اثر فریدون مشیری است که سه مجموعه شعر او را شامل می‌شود. این سه مجموعه شعر عبارت است از: گناه دریا، ابر و کوچه و بهار را بارو کن. این سه دفتر شعر از محبوب‌ترین و بهترین اشعار فریدون مشیری هستند که هر سه در یک مجموعه عرضه شده‌اند. گناه دریا دومین دفتر شعر مشیری و قدیمی‌ترین مجموعه شعر کتاب سه دفتر است

کتاب ضد

قیمت 28,000 تومان

کتاب مجموعه اشعار ضد، چهارمین اثر فاضل نظری است. این مجموعه شعر پس از کتاب‌های، گریه‌های امپراطور، اقلیت و سه‌گانه‌ی آن‌ها منتشر شده است. فضای شعری کتاب ضد، عارفانه و عاشقانه است و تلفیق این دو مضمون در اغلب شعرهای ضد مشخص است. عاشقان، آسمان، تمرین تنهایی ،قصه‌ی عاشقی و آزادگی بعضی از این مجموعه اشعار هستند. کتاب ضد شامل 51 غزل است و حال و هوای اشعار آن شبیه به کتاب قبلی فاضل نظری یعنی گریه‌های امپراطور است.

کتاب ترانه‌های پینک فلوید

قیمت 58,000 تومان

ترانه‌های پینک فلوید گزیده‌ای از برترین اشعار این گروه راک است که راجر واترز و سید بَرِت آن را نوشته‌اند. سید بَرِت (2006 – 1946) خواننده، شاعر و نوازنده‌ی گیتار گروه پینک فلوید است. برت به مدت هشت سال در حوزه‌ی موسیقی فعال بود و بعد از آن دچار افسردگی و انزوا شد و تا آخر عمر به دور از جمعیت و دوستان و آشنایان زندگی کرد. راجر واترز (1943) خواننده، شاعر و نوازنده‌ی بریتانیایی است. از واترز به‌عنوان یکی از بهترین و تأثیرگذارترین نویسندگان، آهنگسازان و تهیه‌کنندگان موسیقی راک تاریخ یاد می‌کنند

کتاب مجموعه اشعار نیما یوشیج

قیمت 135,000 تومان

علی اسفندیاری (1338 – 1276) شاعر معاصر ایرانی است. او بنیان‌گذار شعر نوین پارسی است و به پدر شعر نو معروف است. اشعار نیما یوشیج با کمک افراد مختلف در کتاب‌های مختلف به چاپ رسیده است و در سال 1364 اولین مجموعه‌ی اشعار نیما یوشیج در 722 صفحه توسط نشر ناشر و به اهتمام سیروس طاهرباز منتشر شد. این مجموعه شعر غلط‌های چاپی زیاد داشت و حتی در بعضی از نقاط، اشعار نصفه و ناقص منتشر شده بود. این ماجرا باعث شد تا سیروس طاهرباز با رفع این ایرادات اشعار نیما یوشیج را در سال 1370 و توسط انتشارات نگاه منتشر کند. این مجموعه کتاب غلط‌های کمتری نسبت به دیگر انتشارات دارد و ابتدای آن مزین به یادداشت‌هایی از جلال آل احمد و دکتر محمد معین است.