فروش ویژه
دسته بندی ها

دسته بندی

دوباره سازی فیلتر

شابک

مترجم

ناشر

نویسنده

سال چاپ

نوع جلد

قطع

تیراژ

تعداد صفحه

قیمت

30,000 تومان - 35,000 تومان

3 محصول وجود دارد.

نمایش داده شده 1-3 of 3 item(s)

زندگی ‌نامه

کتاب نبرد من

قیمت 79,500 تومان

در سال 1924 و زمانی که آدولف هیتلر هنوز به فردی مستبد و دیکتاتور تبدیل نشده بود و در قلعه‌ای به نام لندربرگ زندانی بود؛ تصمیم گرفت که کتابی در مورد خود و تصمیماتی که برای آینده‌ی جهان دارد، بنویسد. از این رو اقدام به نوشتن کتابی با نام نبرد من کرد و در آن به بیان اتفاقاتی که باعث شد به فردی یهودی‌ستیز تبدیل شود؛ پرداخت و اندیشه‌های تمامیت‌خواهانه‌ی خود را به جهانیان معرفی کرد.

کتاب میشل شدن

قیمت 79,000 تومان

زندگی خصوصی افراد مشهور همیشه برای جامعه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مردم به روش‌های مختلف می‌کوشند تا از خصوصی‌ترین بخش زندگی سلبریتی‌ها نیز سر دربیاورند. همین مسئله باعث شده است تا عده‌ای از این افراد مشهور با ارائه‌ی کتاب زندگی‌نامه خود، مخاطبانشان را به زندگی شخصی خود دعوت کرده و داستان زندگی خود را برای مردم تعریف ‌کنند. میشل اوباما همسر باراک اوباما Barack Obama رئیس‌جمهور اسبق آمریکا نیز از آن دسته از افراد مشهور است که با نوشتن کتاب زندگی‌نامه خود با نام شدن، داستان جذاب زندگی خود را از کودکی تا آشنایی و ازدواج با باراک اوباما، ورود به کاخ سفید و لحظه‌ی وداع با آن و تبدیل‌شدنش به بانوی اول آمریکا را تعریف می‌کند.

  • ‎−10%

کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

قیمت 30,600 تومان قیمت معمولی 34,000 تومان ‎−10%

از دو که حرف میزم از چه حرف می‌زنم نام کتابی به قلم هاروکی موراکامی است که در آن زندگی‌نامه‌ی خود نوشت خود را بازگو می‌کند. این کتاب در نه فصل نوشته شده و به صورت غیر خطی تجربه‌های بیست‌وسه سال دویدن و شرکت در مسابقات دو و ماراتن و نوشتن موراکامی را روایت می‌کند. موراکامی در این اثر از خاطرات دوران دوندگی خود می‌گوید و تأثیر آن را بر نویسنده شدنش شرح می‌دهد. او در از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم، دویدن را بخشی از نویسندگی خود مطرح کرده و می‌گوید که اگر ندود، نمی‌تواند بنویسد. در کنار داستان زندگی موراکامی، این کتاب سرشار از نکات و درس‌های ارزشمند برای زندگی است که با زبانی ساده و صمیمی و  در خلال داستان بیان‌شده‌اند.