فروش ویژه

1. تمایل دارم از سایت خرید کنم، اما کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کتاب به دست من خواهد رسید؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کار ما رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات ما استفاده کنید.

2. آیا در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. اما توجه داشته باشید که پردازش سفارش شما در روزهای کاری و در ساعات 9 الی ۱۸ انجام خواهد شد.

3. آیا می‌توانم کتاب‌هایی که موجود نیستند را سفارش دهم؟

خیر، در حال حاضر تنها کتاب‌هایی امکان سفارش‌گذاری دارند که در سایت با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده‌‏اند. اما شما می‌توانید با استفاده از گزینه‌ی «موجود شد خبرم کن» در نخستین زمانی که کتاب مد نظر شما در سایت موجود شد از آن مطلع شوید و اقدام به خرید کنید.

4. آیا می‌توان سفارش را کنسل و یا تغییر داد؟

تا پیش از تأیید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید. پس از تأیید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن، با ما تماس بگیرید.

5. آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‌دهم موجود نباشد؟

کالاهای دارای قیمت که در سایت با وضعیت «موجود» مشخص شده، در انبار ما موجود و قابل سفارش‌گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل داده خواهد شد. همچنین تعداد موجودی کتاب در انبار نیز در بخش جزییات کتاب‌ها در صورتی که موجودی آن از حدی پایین‌تر نباشد نمایش داده می‌شود.

6. چطور می‌توان سفارش را لغو کرد؟

کاربر می‌تواند با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله‌ای که از دریافت آن منصرف شده است را لغو کند.

7. شرایط استفاده از کد تخفیف اولین خرید چیست؟

سیستم هوشمند سایت، پس از بررسی حساب کاربری در صورتی که مالک آن مشتری جدید سایت باشد کد تخفیف را معتبر می‌کند. ۹. در صورتی که خرید من برای شخص دیگری باشد، آیا فاکتور فروش به همراه بسته برای تحویل‌گیرنده فرستاده خواهد شد؟ در مرحله اطلاعات ارسال سفارش، عبارت «آیا مایل هستید به همراه این سفارش فاکتور ارسال شود؟» نمایان خواهد شد که اگر ‏بخواهید فاکتور همراه بسته ارسال نشود، باید گزینه خیر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پیش‌فاکتور الکترونیکی خرید جهت اطلاع از طریق ایمیل و در داخل پنل کاربری برای شما ارسال می‌‏شود.