فروش ویژه

کتاب هر برند یک قصه است

دانلد میلر

42,000 تومان
بدون مالیات

تعداد

کتاب‌های زیادی در حوزه‌ی بازاریابی چاپ شده‌اند که در آن‌ها از اهمیت قصه‌ی برند سخن به میان آورده می‌شود و داستان‌سرایی برای برند را از مهم‌ترین کارهای فرآیند برندسازی، که خود از مهم‌ترین بخش‌های بازاریابی است، می‌دانند. همچنین کسب‌وکارهای مختلف نیز امروزه تلاش می‌کنند تا از این روش استفاده کنند و بعضاً با به‌کارگیری نویسندگان و حتی فیلم‌سازان، در تلاش‌اند تا قصه‌ی برند خود را به بهترین شکل ممکن برای مخاطبان خود تعریف کنند. دانلد میلر در کتاب هر برند یک قصه است، این نوع قصه‌گویی رایج کسب کارها را کاری غلط عنوان می‌کند و اعتقاد دارد که این نوع داستان‌ها برای مخاطبان خسته‌کننده است. میلر در این کتاب می‌گوید که مخاطبان علاقه‌ای به شنیدن داستانی که در آن کسب‌وکار قهرمان باشد؛ ندارد و می‌خواهند داستانی را از کسب‌وکارها بشنوند که خودشان قهرمان آن باشند. 

  • سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست امنیتی (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)
  • سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری) سیاست ارسال (ویرایش با ماژول اعتماد مشتری)
  • سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری) سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)

کتاب‌های زیادی در حوزه‌ی بازاریابی چاپ شده‌اند که در آن‌ها از اهمیت قصه‌ی برند سخن به میان آورده می‌شود و داستان‌سرایی برای برند را از مهم‌ترین کارهای فرآیند برندسازی، که خود از مهم‌ترین بخش‌های بازاریابی است، می‌دانند. همچنین کسب‌وکارهای مختلف نیز امروزه تلاش می‌کنند تا از این روش استفاده کنند و بعضاً با به‌کارگیری نویسندگان و حتی فیلم‌سازان، در تلاش‌اند تا قصه‌ی برند خود را به بهترین شکل ممکن برای مخاطبان خود تعریف کنند. دانلد میلر در کتاب هر برند یک قصه است، این نوع قصه‌گویی رایج کسب کارها را کاری غلط عنوان می‌کند و اعتقاد دارد که این نوع داستان‌ها برای مخاطبان خسته‌کننده است. میلر در این کتاب می‌گوید که مخاطبان علاقه‌ای به شنیدن داستانی که در آن کسب‌وکار قهرمان باشد؛ ندارد و می‌خواهند داستانی را از کسب‌وکارها بشنوند که خودشان قهرمان آن باشند. او با پرداختن به این موضوعات، دلیل موفقیت بسیاری از کسب‌وکارها و برندهای بزرگ را همین مسئله عنوان می‌کند.
هر برند یک قصه است؛ در سه بخش راهنمایی گام‌به‌گام را به ما معرفی می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانیم داستانی برای کسب‌وکار خود بنویسیم که در آن مخاطب، قهرمان اصلی باشد. این کتاب در بخش اول به پول‌هایی که در مسیر اشتباه بازاریابی خرج می‌شوند اشاره می‌کنند و مشکل عدم موفقیت برندها را نه در محصول بلکه در نوع معرفی و بیان آن محصول می‌داند و در بخش بعدی چارچوب هفت‌قسمتی استوری برند یا به اختصار SB7 را آموزش می‌دهد. میلر در بخش آخر این کتاب به چگونگی استفاده از داستان برند اشاره می‌کند و روش‌های طراحی یک وب‌سایت خوب را ارائه می‌دهد.
هر برند یک قصه است، در سال 2017 منتشر شد. سِت گادین نویسنده‌ی کتاب همه‌ی بازاریاب‌ها دروغ‌گو هستند؛ در مورد این کتاب گفته است: «این کتابی اساسی حول ایده‌ای خاص نوشته شده است که انرژی و تحولی عظیم را در کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند.» این کتاب همچنین صدرنشین لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه‌ی بازاریابی مستقیم در سایت آمازون نیز است.
دانلد میلر(1971)؛ نویسنده، سخنران و مدیرعامل شرکت استوری برند است. او فوق‌لیسانس تاریخ هنر از دانشگاه پیتزبروگ دارد و به مدت 43 سال در روزنامه‌ی پیتزبروگ پست مشغول به کار بود. میلر هر سال به سه هزار کسب‌وکار کمک می‌کند تا داستان و پیام برند خود را در راستای رشد کسب‌وکار روشن کنند.

اطلاعات صفحه

نویسنده
دانلد میلر
مترجم
رسول بابایی
نام انگلیسی
Building a StoryBrand
نویسنده به انگلیسی
Donald A. Miller
ناشر
اطراف
قطع وزیری
رقعی
سال چاپ
1399
تیراژ
1000
نوبت چاپ
4
تعداد صفحه
216
نوع جلد
نرم
شابک
9786226194310