فروش ویژه

3 محصول وجود دارد.

نمایش داده شده 1-3 of 3 item(s)

فروش ویژه

  • ‎−10%

کتاب از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم

قیمت 30,600 تومان قیمت معمولی 34,000 تومان ‎−10%

از دو که حرف میزم از چه حرف می‌زنم نام کتابی به قلم هاروکی موراکامی است که در آن زندگی‌نامه‌ی خود نوشت خود را بازگو می‌کند. این کتاب در نه فصل نوشته شده و به صورت غیر خطی تجربه‌های بیست‌وسه سال دویدن و شرکت در مسابقات دو و ماراتن و نوشتن موراکامی را روایت می‌کند. موراکامی در این اثر از خاطرات دوران دوندگی خود می‌گوید و تأثیر آن را بر نویسنده شدنش شرح می‌دهد. او در از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم، دویدن را بخشی از نویسندگی خود مطرح کرده و می‌گوید که اگر ندود، نمی‌تواند بنویسد. در کنار داستان زندگی موراکامی، این کتاب سرشار از نکات و درس‌های ارزشمند برای زندگی است که با زبانی ساده و صمیمی و  در خلال داستان بیان‌شده‌اند.

  • ‎−10%

کتاب ایستگاه سلجوق

قیمت 14,400 تومان قیمت معمولی 16,000 تومان ‎−10%

ایزابل و فرانسوا در ترکیه مشغول بازدید از یک موزه‌ی باستانی هستند. هدف آن‌ها از این بازدید تهیه‌ی گزارش از درگیری‌های قومی و مشکلاتی که زلزله بر زندگی کودکان زلزله‌زده ایجاد می‌کند، است اما ایزابل هدفی والاتر دارد. هدف او بازدید از سیبل، تندیس الهه‌ی باروری است. درگذشته‌های دور زنان نازا با دست کشیدن بر اندام سیبل از او فرزند طلب می‌کردند. ایزابل هم با دیدن این مجسمه به پای او می‌افتد و بر پایش دست می‌کشد.  این اتفاق، شک ایزابل به فرانسوا و خود و دیگر ماجراهای اینچنینی، داستان فیلمنامه‌ی ایستگاه سلجوق را تشکیل می‌دهد. ...

  • ‎−10%

کتاب عناصر فیلمنامه نویسی

قیمت 22,500 تومان قیمت معمولی 25,000 تومان ‎−10%

عناصر فیلم‌نامه‌نویسی راهنمایی مناسب است که اصول و تکنیک‌های جزئی فیلم‌نامه‌نویسی را آموزش می‌دهد. بلکر در فصل اول این کتاب ساختار یک فیلم‌نامه را بررسی می‌کند و برای هر کدام تعاریف متعددی را مطرح می‌کند. او در ادامه‌ی عناصر فیلم‌نامه‌نویسی معتقد است که یک نویسنده باید بداند که هدفش برای نوشتن این فیلم‌نامه چیست و قصد دارد چه موضوعی را برای مخاطبانش روشن سازد. فصل سوم این کتاب به موضوع ساختار اشاره می‌کند و در بخش بعدی نیز شخصیت‌های یک فیلم‌نامه را مشخص می‌کند.